Jedenaście pucharów zdobytych przez zawodników Krośnieńskiego Klubu Kyokushin Karate na Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin w Ostródzie.
W dniu 26 października w Ostródzie odbył się Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin IKO POLISH OPEN zorganizowany przez Ostródzki Klub Kyokushin Karate. Zmagania 460 zawodników z 49 klubów obserwował gość specjalny z Japonii, shihan Katsuhito Gorai. Zawody w Ostródzie były nieoficjalnymi Mistrzostwami Polski IKO.

karate krosno

Krośnieński Klub Kyokushin Karate reprezentowało, pod opieką sensei Adam Buczyńskiego, 12 zawodników, którzy łącznie wywalczyli jedenaście pucharów. Szczególne wyróżnienia dla zdobywców podwójnych trofeów (w kategorii kumite i kata): Oliwia Krupa i Jakub Prajsnar. W klasyfikacji drużynowej Krośnieński KKK zajął wysokie, szóste miejsce na 49 ekip z Białorusi, Niemiec, Ukrainy, Rosji i Polski.

karate Krosno

W Turnieju startowali również Karol Pikuła i Karol Paradysz.

W tym roku krośnieńskich karateków czeka jeszcze zgrupowanie szkoleniowe w Ośrodku Maraton w Lubeni oraz zawody w Biłgoraju, MP w Makowie Mazowieckim, MŚ w Japonii, PE w Białorusi i PP we Włocławku.
Udostępnij ten artykuł znajomym: