14 stycznia w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie, ul. Legionów rozegrany został VII Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Posła na Sejm RP Piotra Babinetza.
W tej edycji udział wzięło 6 drużyn z Krosna powiatu krośnieńskiego - kategoria: młodzik (rocznik 2007 i młodsi). Organizatorem turnieju było Biuro Poselskie Posła Piotra Babinetza i MOSiR Krosno.

Po kilkugodzinnych zmaganiach najlepsi okazali się młodzi piłkarze LKS Polonia Kopytowa, na drugim miejscu uplasowali się zawodnicy UKS Guzikówka Krosno, natomiast trzecie miejsce przypadło drużynie Olympic2014. Królem strzelców turnieju został zawodnik Olympic Damian Szubra - zdobywca 6 bramek, natomiast najlepszym bramkarzem wybrano Miłosza Trawkę z Guzikówki Krosno.

Polonia Kopytowa z pucharem posła Babinetza


Drużyny za zajęcie miejsc I-III otrzymały puchary, dyplomy oraz piłki, pozostałe - dyplomy i piłki. Wyróżnieni zawodnicy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe, które wręczali Poseł na Sejm RP Piotr Babinetz i Wicewojewoda Podkarpacki Lucyna Podhalicz.

Turniej przygotowali i prowadzili: Marcin Józefowicz, Sebastian Kamiński i Krzysztof Podkul. Zawody sędziował Stanisław Urbanek, a nad zdrowiem uczestników czuwał ratownik medyczny Jakub Soboń.

Turniejowe wyniki:
1. Chlebianka Chlebna - Polonia Kopytowa 0:3
2. Wisłok Krościenko Wyżne - Olympic2014 0:1
3. Guzikówka Krosno - LKS Głowienka 2:0
4. Chlebianka Chlebna - Olympic2014 0:5
5. Polonia Kopytowa - LKS Głowienka 3:2
6. Wisłok Krościenko Wyżne - Guzikówka Krosno 3:1
7. Chlebianka Chlebna - LKS Głowienka 2:0
8. Olympic2014 - Guzikówka Krosno 0:2
9. Polonia Kopytowa - Wisłok Krościenko Wyżne 2:2
10. Chlebianka Chlebna - Guzikówka Krosno 0:2
11. LKS Głowienka - Wisłok Krościenko Wyżne 2:2
12. Olympic2014 - Polonia Kopytowa 1:3
13. Chlebianka Chlebna - Wisłok Krościenko Wyżne 0:1
14. Guzikówka Krosno - Polonia Kopytowa 1:1
15. LKS Głowienka - Olympic2014 2:4

Polonia Kopytowa z pucharem posła Babinetza


Końcowa klasyfikacja:
1. Polonia Kopytowa
2. Guzikówka Krosno
3. Olympi2014
4. Wisłok Krościenko Wyżne
5. Chlebianka Chlebna
6. LKS Głowienka

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: