Jak wygląda kabaretowe życie w czasie koronawirusa, czyli o czym opowiadała Adrianna Borek z kabaretu Nowaki podczas wizyty w iwonickim kurorcie.
"Pograne Pogadane" to cykl niezwykłych wywiadów. Jedna rozmowa toczy się podczas jednego meczu w konsolową grę FIFA 20. Ta mieszanka wywołuje nieprzewidywalny efekt końcowy. Prowadzącym i pomysłodawcą programu jest Michał Trantau.

- Zasady zabawy są bardzo proste. Trzymając w ręku pada rozmawiamy o: codziennym, życiu, pasji, pracy, czy rodzinie. Choć wynik meczu schodzi na drugi plan - zawsze podglądamy, co dzieje się na ekranie. Emocje, które wywołuje gra na konsoli sprawiają, że gadka klei się lepiej! Wszystko oczywiście pod czujnym okiem kamery - tłumaczy Michał Trantau.

W drugim odcinku, który powstał dzięki pomocy Gminnego Ośrodka Kultury w Iwoniczu-Zdroju, Michał Trantau rozmawiał z Adrianną Borek z kabaretu NOWAKI. To jedna z najbardziej charakterystycznych kobiet w polskich showbiznesie. To ona w skeczach kreuje kultową postać KRYSTYNY, gospodyni proboszcza. Wywiad został przeprowadzony w Iwoniczu-Zdroju.

W odcinku przygotowanym w Iwonicz-Zdroju można zobaczyć, jak wygląda kabaretowe życie w czasie koronawirusa, co cieszy Adriannę Borek z kabaretu Nowaki, jak wygląda kwarantanna na plebanii u Krystyny.

Zobacz film