W niedzielę 6 grudnia 2020 roku w dwóch salach Kompleksu Weselnego "Dwa serca" odbędą się Targi Ślubne, na których prezentować swoją ofertę będzie ponad 60 firm z branży ślubno-weselnej.
Wystawcy przygotowali dla przyszłych nowożeńców specjalne rabaty oraz promocje dostępne wyłącznie w tym dniu sięgające nawet -30%.

Na godzinę 13:00 planowana jest degustacja pieczonego prosiaka wg staropolskiej receptury od "Schabińskiej" podanego z kaszą z podrobami. Podczas targów suknie ślubne z nowej kolekcji 2021 będą prezentować trzy znane salony mody ślubnej.

Targi Ślubne w Krośnie 2020

Panowie także będą mogli się zapoznać z trendami tegorocznej ślubnej mody męskiej. Ciekawą atrakcją będą występy zespołów muzycznych. Obszerną ofertę najnowszych kolekcji pierścionków zaręczynowych i obrączek zaprezentują jubilerzy (ponad 1000 różnych wzorów).

Targi Ślubne w Krośnie 2020

Na targach na zwiedzających czekać będzie poradnik ślubny pt.: "Jak zorganizować udane wesele", który upoważnia przyszłe Młode Pary do rabatów przy zakupie obrączek, sukni ślubnych, garniturów oraz usług ślubnych u partnerów w woj. Podkarpackim, dlatego warto być w posiadaniu tej książki (poradnik dostępny w sali A na stoisku Weselnego Experta).

Targi Ślubne w Krośnie 2020

Na zwiedzających czekają cenne nagrody, do zdobycia w ciągu całego czasu trwania imprezy.

Wydarzenie potrwa od godz. 10:00 do 16:00. Wstęp bezpłatny.