Już w najbliższą niedzielę przekonamy się, jaki chleb najbardziej smakuje mieszkańcom Krosna. 29 i 30 sierpnia przed budynkiem Muzeum Rzemiosła w Krośnie można będzie zagłosować na Ulubiony Chleb Krośnian.
Konkurs na "Ulubiony chleb Krośnian organizowany jest od 2006 roku. Pomysłodawcami konkursu są Muzeum Rzemiosła w Krośnie i Krośnieński Cech Rzemiosł Różnych. To cykliczne wydarzenie nawiązuje do piekarskich tradycji Krosna i ma na celu promocję regionalnych wypieków.

Przez 14 lat konkurs towarzyszył międzynarodowemu świętu kultur pogranicza - Karpackim Klimatom. W tym roku konkurs na Ulubiony Chleb Krośnian odbędzie się przed budynkiem Muzeum Rzemiosła w Krośnie (ul. Piłsudskiego 19) u ramach akcji #odkryjkrosno KLIMATYCZNIE. Głosować będzie można w sobotę 29 sierpnia i w niedzielę 30 sierpnia w godzinach 10.00-15.00.


Zwycięzca konkursu otrzyma honorowy Certyfikat "Ulubiony Chleb Krośnian", którym będzie mógł posługiwać się przez najbliższy rok.

Na głosujących, którzy trafią na szczęśliwy los czekają upominki oraz nagroda główna – grafika, ufundowane przez Muzeum Rzemiosła w Krośnie.

Ankieta

Gdzie najczęściej kupujesz chleb?

Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki ankiety