Orszak Trzech Króli z okazji święta Trzech Króli pojawi się po raz drugi na ulicach Krosna i po raz pierwszy na ulicach Iwonicza we wtorek 6 stycznia. Orszak Trzech Króli to impreza dla całej rodziny - prezentujemy program orszaków.
W Krośnie Orszak Trzech Króli zapoczątkuje o godz. 11:00 msza św. w kościele pod wezwaniem św. Piotra i św. Jana z Dukli w Krośnie. O godz. 12:00 rozpocznie się przemarsz na trasie: kościół pod wezwaniem św. Piotra i św. Jana z Dukli - ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego - ul. Grodzka - Plac Konstytucji 3 Maja - ul. Henryka Sienkiewicza - Rynek. Ok godz. 13:00 na krośnieńskim rynku nastąpi podsumowanie konkursu na strój kolędniczy i zakończenie Orszaku.

W Iwoniczu Orszak wyruszy o godz. 12:15 z placu przy kościele pw. Wszystkich Świętych. Wcześniej odbędzie się uroczysta msza święta. Trasa licząca 1,8 km Orszaku będzie przebiegać ulicami Długa - Zadwór - Zagrodniki do Domu Ludowego w Iwoniczu. O godz. 13:15 planowane jest spotkanie w Domu Ludowym gdzie wystąpi młodzież z Gimnazjum Publicznego w Iwoniczu oraz podopieczni DPS Zakonu Bonifratrów w Iwoniczu. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich przygotują dla uczestników ciepły poczęstunek.