Krośnieńska scena pełna jest muzyki najwyższej próby. Jeszcze w pamięci wielu melomanów znajdują się dźwięki krakowskiej formacji Workaholic, a tymczasem, niebawem, w marcu odbędzie się koncert amerykańskiego trębacza Charli Greena i Krzysztofa "Pumę" Piaseckiego z zespołem 4SET.
Na scenie na pewno będzie się działo. I tego będziemy wszyscy oczekiwali. Co więcej, warto napisać o samych artystach, gdyż są to postaci niebagatelne.

Charli Green to amerykański trębacz, kompozytor, aranżer. Urodził się i dorastał w Memphis USA. Współpracował z największymi muzykami jazzowymi w tym z Dexterem Gordonem, Benem Websterem, Artem Taylorem czy Lou Bennetem. Obecnie pracuje ze własną orkiestrą The Charli Green Big Band, dla której komponuje, aranżuje i dyryguje.

Krzysztof Puma Piasecki jest kompozytorem, aranżerem, pedagogiem, jednym z najwszechstronniejszych gitarzystów polskiej sceny muzycznej, na której jest obecny od lat '70. Nagrał pięć płyt autorskich. Laureat Międzynarodowego Konkursu Improwizacji Jazzowej w Katowicach. Stypendysta Berklee College of Music w Bostonie. W 1997 r. Zdobył tytuł Najlepszego Gitarzysty Jazzowego pisma muzycznego "Gitara i Bas". Występował m.in. z Mickiem Sternem, Dave Wecklem, Scottem Hendersonem, Dennisem Chambersem, Allanem Whitem, Cindy Blackman, Jose Feliciano, Hanną Banaszak, Krystyną Prońka, Grażyną Łobaszewską, Ewą Bem, Zbigniewem Wodeckim, Ryszardem Rynkowskim, Jarosławem Śmietaną, Zbigniewem Namysłowskim, Leszkiem Możdżerem.

Muzyków wspierać będzie zespół 4SET w składzie:
Łukasz Gorczyca - gitara basowa
Adam Grzelak - bębny
Jacek Prokopowicz - instr. klawiszowe.

Bilety w cenie:
pełnopłatny 30 zł, ulgowy 20 zł
Bilety można nabyć w kasie RCKP w dniach:
poniedziałek - piątek w godz. 10:00-13:00 oraz 14:30-17:30,
sobota w godz. 10:00-14:00.
Rezerwacja biletów pod numerem 13 432 18 98 wew. 159
poprzez System Internetowej Rezerwacji