168 firm z całego kraju bierze udział w drugiej edycji plebiscytu Gali Branży Weselnej, organizowanego przez Telewizję Rzeszów Na Żywo oraz ogólnopolski portal ślubny Weselny Expert. Nominację od kapituły Gali otrzymały wyróżniające się firmy z poszczególnych województw w kilkunastu kategoriach.
Zajęcie pierwszego miejsca jest o tyle ważne, gdyż decydują o tym klienci nominowanych firm, widzowie telewizji i czytelnicy portalu w głosowaniu sms-owym. Dla głosujących przewidziane są atrakcyjne nagrody o wartości przekraczającej aż 52 000 zł. Wygrać można vouchery m.in. na: obrączki, suknie ślubne, pobyty weekendowe w eleganckich hotelach i wiele innych.

Głosowanie kończy się 12-go listopada 2017, a wręczenie statuetek i nagród ufundowanych przez organizatorów i sponsora, markę Zaparzymy.pl, odbędzie się na prestiżowej Gali 24-go listopada 2017 r. w pięciogwiazdkowym Hotelu Bristol Tradition & Luxury w Rzeszowie.

Po części oficjalnej odbędzie się bankiet z muzyką na żywo w wykonaniu zespołu Demeters. Dla uczestników zagra także Dj Magnetic Project. Wieczór urozmaici występ Korola Dziedzica, finalisty programu "The Voice of Poland", który trenował pod okiem Justyny Steczkowskiej, a obecnie pracuje nad swoim debiutanckim albumem.Całe wydarzenie będzie transmitowane przez Telewizję Rzeszów Na Żywo do partnerskich sieci kablowych w całym kraju oraz drogą internetową. Regulamin konkursu znajduje się na stronie www.rzeszownazywo.pl.

Zobacz:
Nagrody dla głosujących: gbw-2017-nagrody.docx
Lista nominowanych firm: gbw-2017-nominowani.docx

Skrót wideo z poprzedniej edycji:
Udostępnij ten artykuł znajomym: