Juszka zaprasza na spotkanie podróżnicze w Klubie K15 w Krośnie.
"Z życia afrykańskiego dzikusa - autostopem i pieszo przez Gwinee Bissau & Konakry" - 3 grudnia (niedziela) o godzina 18:00 odbędzie się spotkanie podróżnicze.

spotkanie podróżnicze

- Cześć, nazywam się Juszka i cierpię na zakaźną chorobę zwaną - Afryka. To wcale nie taka groźna choroba, objawia się dość przyjemnie nieustannym powracaniem na Czarny Ląd i szukaniem tego "czegoś" co występuje tylko w Afryce i próżno szukać tego w Europie czy gdziekolwiek indziej. To "coś" to taki spokój wewnętrzny i życie chwilą które jest możliwe tylko tam wśród wiecznie uśmiechniętych ludzi na piaszczystych drogach i w gorącym słońcu. Po raz pierwszy wylądowałam w Afryce dwa lata temu ale długo bez niej nie wytrzymałam i wróciłam tam znów, tym razem nie na chwile a na 8 miesięcy. Więc jeśli chcą się państwo zarazić Afryką to zapraszam na wspólną podróż przez dwie Gwinee - Bissau i Konakry które przemierzyłam w ostatnim czasie autostopem i pieszo - tak relacjonuje swoją wyprawę Juszka

spotkanie podróżnicze

Aby poczuć jeszcze bardziej afrykański klimat na spotkaniu przygotowana będzie degustacja soku z baobabu oraz hibiscusa, a dla lubiących pamiątki stanie afrykański mini bazarek. Ponadto na spotkaniu ponownie gościć będziemy sklep zaparzymy.pl, który uraczy Nas kawą wprost z Czarnego Lądu.

Rezerwacja miejsc po numerem telefonu 13 43 277 11. Wstęp 5 zł.

Udostępnij ten artykuł znajomym: