Spotkanie z Maciejem i Grzegorzem którzy opowiedzą o swoich wyprawach po zakątkach USA.
14 grudnia o godzinie 18:00 w Klubie K15 w Krośnie odbędzie się spotkanie podróżnicze z Maciejem Stromczyńskim oraz Grzegorzem Ozimińskim.

spotkanie podróżnicze

-125 dni potrzebowaliśmy by przemierzyć jeden z najdłuższy pieszych szlaków na Świecie, Appalachian Trail w USA. Zadanie jest nie lada wyczynem, do pokonania mamy 3,5 tys kilometrów Appalachami, czyli górami rozciągniętymi na przestrzeni 14 stanów, od Maine do Georgii. Co roku tego wyzwania podejmie się tysiące wędrowców ale tylko 1/4 dochodzi do końca.
Co przyciąga wędrowców do tej niesamowitej przygody? Jak wygląda życie w amerykańskich górach? Jak nie zwariować na szlaku ? Na te i inne pytania odpowiedzą Maciej Stromczyński i Grzegorz Ozimiński

Maciej Stromczyński i Grzegorz Ozimiński to dwójka wędrowców która za cel obiera sobie piesze szlaki długodystansowe. W 2016 roku przemierzyli liczący prawie 4300 kilometrów Pacific Crest Trail. Za wyczyn ten zostali nominowani do nagrody "Traveler" National Geographic. Podczas największego podróżniczego festiwalu w Polsce, Kolosy, zwyciężyli nagrodę im. Andrzeja Zawady przyznawaną młodym podróżnikom co pozwoliło zrealizować kolejne marzenia jakim była wyprawa na Appalachian Trail.

spotkanie podróznicze

Rezerwacja miejsc pod numerem telefonu 13 43 277 11. Wstęp 5 zł.