Jeszcze tylko przez kilka dni można nadsyłać pracę 9. Ogólnopolskie Biennale Fotografii "Krosno. Miasto i ludzie – światło".
Tematem tegorocznej edycji konkursu jest światło – każdy fotograf wie, że bez niego fotografia istnieć nie może. Prace można nadsyłać do końca tygodnia.Termin nadsyłania prac mija w najbliższą niedzielę, 10 grudnia.

Biennale Fotografii to już tradycja w naszym mieście. Tematem konkursu jest Krosno, jednak można interpretować temat przedstawiając w pracach motywy związane z Krosnem na tle innych miast czy miejsc. Konkurs skierowany jest do wszystkich fotografujących zarówno amatorów jak i profesjonalistów.

- Bawcie się światłem, wykorzystajcie jego moc, bądźcie kreatywni – wstrzelcie się w temat. – zachęcają organizatorzy.

Konkursie przewidziane są nagrody pieniężne oraz nagrody specjalne. Prace zgłoszone do konkursu zostaną zaprezentowane podczas wystawy pokonkursowej, którą otworzy wernisaż 18 stycznia 2018 r. Fotografie nagrodzone i zakwalifikowane do wystawy pokonkursowej zostaną opublikowane w specjalnie wydanym na tę okazję katalogu .

Prace wraz dokumentami konkursowymi należy przesłać lub dostarczyć osobiście do 10.12.2017 do Muzeum Rzemiosła w Krośnie.

Udostępnij ten artykuł znajomym: