Krośnieńska kultura świętuje 70 lat istnienia. Z tej okazji odbędzie się 7 wieczorów jubileuszowych, przygotowano także urodzinową zabawę.
Rok 2018 to dla Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza rok jubileuszowy. Świętujemy 70 lat istnienia instytucji kultury w ogóle, 10 lat istnienia Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza, 40 lat Krośnieńskich Spotkań Teatralnych i 18 lat artKina. W myśl zasady, że apetyt rośnie w miarę jedzenia zapraszamy do udziału w pierwszym wydarzeniu w ramach jednego z zaplanowanych na cały rok cykli. "7 wieczorów na 70 lat" rozpoczynamy koncertem zespołu Raz. Dwa. Trzy, zapraszamy też na kolejne wydarzenia, których szczegółami dzielić się będziemy wkrótce.
Odbiorcy kultury - publiczność - to też twórcy kultury. W tym roku nie chcemy, aby pozostali anonimowi, chcemy, aby podzieli się z nami wspomnieniami związanymi z domem kultury, pomysłami, ciekawostkami. Widujemy się tak często - najwyższa pora poznać się lepiej.

RCKP Krosno

Dla stałych bywalców i tych nowych przygotowaliśmy urodzinową zabawę "Kolej na kulturę" (jedna z wielu zabaw) - nagradzamy i jednocześnie dziękujemy za udział w naszych wydarzeniach.

Kilka zasad zabawy "Kolej na kulturę":
1. Odbierz kartę w kasie biletowej RCKP (ul. Kolejowa 1, p. 234) lub przed/po koncercie. Niebieska karta dla dorosłych, żółta dla dzieci.
2. Za każdy kupiony bilet otrzymasz pieczątkę. 7 pieczątek = mini pakiet kulturalnych gadżetów związanych z naszą instytucją; 10 pieczątek = niespodzianka; 15 pieczątek = duży pakiet jeszcze bardziej kulturalnych gadżetów.
3. Każda karta odebrana do 31 października 2018 roku bierze udział w losowaniu atrakcyjnej nagrody (planowany termin losowania: początek listopada).
4. Pieczątki możesz zbierać od 1 stycznia do 30 listopada 2018 roku.
5. Po zebraniu wszystkich 15 pieczątek zabawę możesz zacząć od nowa

Oceń artykuł