Właśnie ukazał się nowy krążek zespołu HiT SANOK, na którym znaleźć można aż 17 utworów.
Dwa utwory na krążku to autorskie kompozycje, do których muzykę i słowa napisał założyciel zespołu Arkadiusz Habrat. Do jednego z nich teledysk kręcony był w Krośnie, a emisja piosenki miała miejsce w ponad 200 sieciach kablowych w całym kraju. Płyta zawiera bardzo zróżnicowany materiał, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Płytę można kupić na oficjalnej stronie zespołu pod adresem www.hitsanok.pl w zakładce kup płytę.

okładka płyty HIT Sanok

HiT SANOK to grupa czterech osób, które zawodowo zajmują się muzyką głównie na przyjęciach weselnych. Ciekawą formą w zespole są dwa głosy damskie, Diany i Justyny, które świetnie się uzupełniają. Sporo pochlebnych opinii na ich temat można przeczytać w serwisie YouTube pod filmami z utworami w wykonaniu zespołu HiT SANOK.

zespól HIT Sanok

Od stycznia tego roku występuje z zespołem utalentowany saksofonista Bartosz, który zdobywał doświadczenie na dużych scenach w całej Polsce ze znanymi muzykami, dzięki czemu w repertuarze pojawiły się nowe aranżacje piosenek z ciekawymi pomysłami. HiT SANOK posiada na swoim kanale
, gdzie pokazane jest życie od kuchni muzyków oraz ich przygody podczas realizacji zleceń.

KONKURS

Konkurs został zakończony. Zwycięzcy otrzymali wiadomość zwrotną.

Udostępnij ten artykuł znajomym: