W niedzielę 2 grudnia 2018 roku w salach Kompleksu Rekreacyjno - Rozrywkowego "Dwa serca" odbędą się VI Targi Ślubne, na których swoją ofertę zaprezentuje ponad 50 doświadczonych firm z branży ślubno-weselnej.
To największa impreza ślubna w regionie. W najbliższą niedzielę 2 grudnia w salach Kompleksu Rekreacyjno - Rozrywkowego "Dwa serca" (Krosno, ul. Bieszczadzka 80) odbędą się VI Targi Ślubne, na których swoją ofertę zaprezentuje ponad 50 doświadczonych firm z branży ślubno-weselnej.

Przyszli nowożeńcy będą mogli wybrać wymarzone obrączki z ponad 1000 prezentowanych modeli z rabatem nawet do 500 złotych. Na panie czekać będą ekskluzywne suknie z wyjątkową zniżką. Suknie ślubne będą prezentować dwa znane salony mody ślubnej. Panowie także będą mogli się zapoznać z trendami tegorocznej ślubnej mody męskiej.

Targi ślubne w Krośnie

Ciekawą atrakcją będą występy na żywo zespołów muzycznych. Ponadto kuszące słodkości, cudowne kwiaty, dekoracje, fotografia, a także pomoc w organizacji wesela.

Wystawcy przygotowali dla gości degustacje, liczne konkursy oraz niespodzianki. Nagrodą główną będą obrączki ślubne ufundowane przez firmę Jubiler Jaracz oraz pierścionek zaręczynowy od Jubiler Płonowski.

Targi rozpoczną się o godz. 10:00 i trwać będą do 17:00 na dwóch salach w Kompleksie Rekreacyjno - Rozrywkowym "Dwa Serca" w Krośnie.

[AKTUALIZACJA]
Zdjęcia z targów: Targi Ślubne w Krośnie

plakat Targi ślubne w Krośnie

Udostępnij ten artykuł znajomym: