Targi Ślubne, które odbędą się 16 grudnia w Krośnie to ostatnia tego typu impreza kończąca sezon ślubny 2018 roku.
W 3 salach Kompleksu Weselnego "Dwa Serca" zaprezentują się najlepsze firmy z regionu.
Zwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą ponad 60 firm z branży ślubnej. Wszyscy wystawcy stawiają na jakość i wysoki poziom oferowanych przez siebie usług.

Koniec sezonu 2018 to również najlepsze oferty rabatowe z których trzeba skorzystać. Tegoroczna edycja targów odbywa się w bardzo dogodnym terminie. Wybór daty 16 grudnia to duży ukłon w stronę przyszłych Par Młodych, które pracując za granicami kraju zjeżdżają do Polski, aby spędzić nadchodzące święta z rodziną. Obecność na największej tego typu imprezie w regionie jest to szansa na zarezerwowanie najlepszych dla siebie usług ślubnych w bardzo krótkim czasie.

Targi Ślubne w Krośnie

Na targach ślubnych organizowanych przez Podkarpacki Portal Ślubny "Weseleimy.pl" znajdziecie Państwo wszelkiego rodzaju usługi. Od zaproszeń i ozdobnych winietek na alkohol aż po animatorów zabaw a na zespołach muzycznych kończąc. Jeżeli mowa o zespołach muzycznych to należy wspomnieć, że podczas tej edycji targów zwiedzający będą mogli spotkać się z nowością. Zespoły muzyczne będą prezentować swoje możliwości przez cały czas trwania targów. Każdy z muzycznych składów prezentował będzie jeden utwór, po którym nastąpi zmiana zespołu. W ten sposób osoby zainteresowane wybraniem najlepszego dla siebie składu będą miały idealny przegląd wszystkich prezentacji. Takiej możliwości nie ma nigdzie indziej.

Wszystkich zainteresowanych wybraniem zespołu muzycznego zapraszamy na festiwal zespołów który odbędzie się w sali C.

Nie zabraknie wielu atrakcji takich jak: pokazy mody, które zaprezentują dwa znane, krośnieńskie salony mody ślubnej. Również panowie będą mogli zapoznać się z ofertą mody męskiej.

Punktem kulminacyjnym Targów jest konkurs w którym można wygrać obrączki ślubne. Sponsorem obrączek jest jubiler Łazur. Na osoby, które odwiedzą największe Targi Ślubne 16 grudnia 2018 roku czekają wspaniałe nagrody do zdobycia podczas różnego rodzaju konkursów przez cały czas trwania imprezy.

Targi Ślubne w Krośnie

Uroczyste krojenie tortu weselnego, degustacje oraz oferta wspaniałych samochodów do ślubu dopełni dzieła i sprawi, że z takiej imprezy każdy wyjdzie zadowolony z poczuciem, iż dzięki tym targom zostało załatwionych wiele spraw. Szybko, skutecznie i bez problemu.

Zapraszam,
Łukasz Pęcak - organizator Targów Ślubnych w Kompleksie Weselnym Dwa Serca w Krośnie które odbędą się 16 grudnia 2018 roku.

Pamiętaj ta impreza może Ci pomóc.

Udostępnij ten artykuł znajomym: