24 marca 2019 w Regionalnym Centrum kultur Pogranicza w Krośnie wystąpi Cezary Pazura. W naszym konkursie do wygrania są dwa podwójne bilety na występ.
Zapraszamy na stand up jednego z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorów, a także bardzo cenionego komika Cezarego Pazury. Jego skecze na kanale YouTubie notują ponad milionowe ilości wyświetleń.

W najnowszym programie Cezary Pazura porusza przede wszystkim wątek stosunków damsko-męskich. Wszystko oczywiście w krzywym zwierciadle. Cześć kabaretu poświęcona jest także najnowszym trendom w żywieniu, modzie na bezglutenowe posiłki i byciu fit. Artysta w sposób humorystyczny i wręcz przerysowany przedstawia współczesne, czasami aspołeczne zachowania ludzi i otaczającego nas świata. To co czeka wszystkich fanów to "creme de la creme" 30 letniej obecności Cezarego Pazury na polskiej scenie kabaretowej.

Impreza przeznaczona jest dla widowni w każdym przedziale wiekowym. Nie masz pomysłu na urodzinowy, czy walentynkowy prezent? Podaruj odrobinę uśmiechu!

24 marca 2019 roku, Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, ul. Kolejowa 1, godz. 19:00

Bilety

Bilety do nabycia: biletyna.pl, www.kupbilecik.pl

Konkurs

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są dwa podwójne bilety na występ Cezarego Pazury w Krośnie.

Aby wziąć udział w konkursie należy w komentarzu pod postem o konkursie na naszym Facebookowym profilu napisać dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać bilet. W najbliższy wtorek wybierzemy dwie najciekawsze odpowiedzi. Zachęcamy również do udostępnienia postu z informacją o konkursie:

Udostępnij ten artykuł znajomym: