Zapraszamy na wyjątkowy spektakl "Szalone nożyczki", który odbędzie się 23 marca w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie.
Najnowsza odsłona spektaklu wpisanego do Księgi Rekordów Guinnessa! Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. "Szalone nożyczki" - utwór cieszy się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50-ciu lat!

Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu – właścicielka lokalu nie żyje..! Detektywi mają nie lada wyzwanie,by rozwiązać kryminalną zagadkę...KTO ZABIŁ?! Wszyscy obecni w salonie mieli motyw acz nikt nie przyznaje się do zbrodni. Policja woła na alarm! - wtedy do akcji wkracza UWAGA!...Widz!
W tym momencie interakcja Publiczności z Aktorami oraz towarzyszący humor sięga zenitu. Jaki będzie finał? Wszystko pozostaje w Państwa rękach. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i budzący podziw Publiki całego świata! "Szalone nożyczki" to także świetnie skrojone postaci i doskonałe aktorstwo. Niezapomniana zabawa spędzona w towarzystwie gwiazd!

Starszy Inspektor: Lesław Żurek / Maciej Wilewski / Krzysztof Ibisz
Pani Dąbek: Joanna Kupińska / Urszula Dębska
Edward Wurzel: Alan Andersz
Barbara Markowska: Dominika Gwit
Antoni Grzebiński: Leszek Stanek
Młodszy Inspektor: Maciej Wilewski / Michał Piróg

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, ul. Kolejowa 1
23.03.2019 (sobota) godz. 19:00

Bilety

Biuro Turystyczne „OMNIBUS” ul. Kolejowa 1, w budynku RCKP
online: www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl

Konkurs

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są dwa podwójne bilety na spektakl w Krośnie.

Aby wziąć udział w konkursie należy w komentarzu pod postem o konkursie na naszym facebookowym profilu (post widoczny jest również poniżej) napisać dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać zaproszenie. W najbliższy piątek (15.02) wybierzemy dwie najciekawsze odpowiedzi, autorów nagrodzimy biletami. Zachęcamy do udostępnienia postu z informacją o konkursie.Oceń artykuł