W hali sportowej Zespołu Szkół w Świerzowej Polskiej odbędzie się już III Dziecięcy i Młodzieżowy Konkurs "Taneczne Talenty 2019".
W dniach 23-24 marca 2019 roku w hali sportowej Zespołu Szkół w Świerzowej Polskiej odbędzie się już III Dziecięcy i Młodzieżowy Konkurs "Taneczne Talenty 2019" organizowany przez Studio Tańca "AT DANCE" Tomasza Berkowicza. Współorganizatorami wydarzenia są Studio Tańca Podkarpacie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Chorkówce.

Konkurs ten cieszy się ogromną popularnością tym samym z roku na rok przyciągając coraz większą ilość utalentowanych tancerzy i tancerek. W tym roku do Konkursu "Taneczne Talenty" zgłosiło się ponad 2 tys. uczestników.

Będzie można podziwiać zespoły m.in. z takich miejscowości jak: Jasło, Krosno, Biecz, Dębica, Leżajsk, Rzeszów, Krynica Zdrój, Jarosław, Gorlice, Kraków, Lesko, Mielec, Nowa Dęba, Nowy Sącz, Tuchów, a także ze Słowacji. Wystąpią m.in. zespoły, które w swoich stylach osiągają najwyższe podia na Mistrzostwach Polski, Europy i Świata.

23 marca (sobota)
godz. 10:30 - Taniec towarzyski
godz. 14:30 - Cheerleading, artystyczny taniec akrobatyczny, inne formy taneczne

24 marca (niedziela)
godz. 10:00 - Taniec współczesny, jazz
godz. 13:00 - Urban street dance oraz show dance

Bilet wstępu: 10 zł

Oceń artykuł