Już w najbliższą niedzielę 10 sierpnia do Krosna przyjedzie Cyrk Zalewski. Dla czytelników portalu terazkrosno.pl mamy 3 zaproszenia dla osoby dorosłej z dzieckiem do lat 10.
Cyrk Zalewski to największy i najbardziej znany cyrk w Polsce. Cyrkowe korzenie Zalewskich sięgają niemal 200 lat wstecz - syn właściciela - Kamil Zalewski - reprezentuje już ósme pokolenie artystów cyrkowych w rodzinie. We współpracy z Cyrkiem Zalewski powstał emitowany na antenie Polsatu program "Gwiezdny Cyrk" z udziałem artystów cyrku i polskich celebrytów. Cyrk doczekał się także wielu publikacji w prasie kolorowej - artykułów i sesji zdjęciowych.
Bogate kontakty twórców cyrku z najlepszymi artystami w Polsce i na świecie owocują programem na najwyższym światowym poziomie. Właściciele dbają o najmniejsze detale - począwszy od konferansjerki (np. Katarzyna Dowbor, Jarosław Kulczycki), scenografii na oprawie muzycznej skończywszy. Mogą się także szczycić poziomem opieki nad zwierzętami - etyczne traktowanie zwierząt jest jednym z priorytetów działalności tej instytucji. Artyści Cyrku Zalewski udzielają się także charytatywnie.

cyrk Zalewski

Cyrk Zalewski jest członkiem European Circus Assosiation. Każdy sezon ma być dla miłośników cyrku nowym odkryciem tej sztuki. Program bawi, zaskakuje, zapiera dech w piersiach.

W Krośnie Cyrk Zalewski wystąpi 10 sierpnia (niedziela) o godz. 16:00, ul. Legionów (obok bazaru).

KONKURS
Konkurs zakończony, zwycięzcami są Pani Natalia, Anna i Pan Paweł. Gratulujemy!