11 stycznia w sali Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie odbył się XXVII Koncert Noworoczny, podczas którego publiczność miała sposobność przenieść się w magiczny świat kina i musicalu.
W koncercie wystąpili: orkiestra "Pro Musica", soliści, zespoły wokalne, chór młodszy i starszy oraz zespoły baletowe Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia Pro Musica. W repertuarze znalazły się utwory polskie i zagraniczne. Nie zabrakło również układów tanecznych.

Wzorem poprzedniego koncertu z okazji 30-lecia szkoły (wydarzenie to miało miejsce w czerwcu 2019 roku) w koncercie zaprezentowali się również absolwenci. Tym razem była to Estera Turek i Jagoda Tomkiewicz.

Reżyseria koncertu: Anna Műnzberger, przygotowanie solistów: Monika Fabisz, Aleksandra Blicharczyk, przygotowanie orkiestry i aranżacje: Wojciech Gąbka, układy taneczne: LucynaDurał, przygotowanie zespołów i chóru: Aleksandra Fiołek-Matuszewska, Aleksandra Blicharczyk, przygotowanie młodszego chóru: Dorota Műnzberger-Gąbka, Małgorzata Pelczar, stroje: Dorota Wójcik, konferansjerka: Urszula Mozgała, Jagoda Tomkiewicz, Michał Kubit, gościnnie wystąpiła Estera Turek - śpiew. Sponsorami koncertu byli: Gmina Miasta Krosna, Firma Splast i MPGK Krosno.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Udostępnij ten artykuł znajomym: