Krośnieńska Biblioteka Publiczna wykupiła dla czytelników dostęp do LEGIMI na 2020 rok, jest jedną z czterech bibliotek publicznych w województwie podkarpackim, które mają taki dostęp.
Krośnieńska Biblioteka Publiczna dołączyła do grona bibliotek oferujących swoim czytelnikom dostęp do szerokiej oferty e-booków i audiobooków na platformie Legimi. KBP jest jedną z czterech bibliotek publicznych w województwie podkarpackim, które wykupiły dla czytelników dostęp do LEGIMI na 2020 rok.

Z bezpłatnej dla czytelników KBP internetowej wypożyczalni Legimi - www.legimi.pl zawierającej ok. 60 tysięcy e-booków i audiobooków – w tym aktualnych hitów wydawniczych i pozycji cenionych autorów literatury obyczajowej, fantastycznej, kryminalnej, dziecięcej i młodzieżowej oraz faktu i reportaży – skorzystać może każdy czytelnik Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej powyżej 15. roku życia, posiadający ważną kartę czytelnika, bez blokady na koncie czytelniczym.

W Wypożyczalni Głównej KBP od 3 lutego 2020 r. wydawane będą kody, za pomocą których należy dokonać jednorazowej rejestracji z własnego urządzenia (komputer, smartfon, tablet, czytnik) na stronie www.legimi.pl/podkarpackie. Po rejestracji z e-wypożyczalni korzystać można bezpośrednio w aplikacji Legimi (także offline).

Aktywowany kod ważny jest przez miesiąc licząc od dnia aktywacji, po miesiącu można zwrócić się do biblioteki po kolejny. Liczba kodów jest ograniczona, o ich przyznaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Kody na dany miesiąc wydawane będą od pierwszego dnia roboczego danego miesiąca. Jeden czytelnik może otrzymać tylko jeden kod w danym miesiącu i musi odebrać go osobiście po okazaniu karty czytelnika.

Serwis Legimi jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy lubią czytać ale nie lubią dźwigać książek. Dzięki Legimi użytkownik otrzymuje stały i wygodny dostęp do tysięcy książek w chmurze. Wystarczy dodać na swoją półkę tytuły, które chcemy czytać. Bestsellery i nowości dostępne są w smartfonie, tablecie i czytniku e-booków.