Dorota Chilik przyjęła wyzwanie od Mateusza Puchalskiego i zaprezentowała #hot16challenge2 w swoim wykonaniu. Zobacz kogo nominowała dalej.
Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny.

Wójt Gminy Miejsce Piastowe Dorota Chilik przyjęła wyzwanie od Mateusza Puchalskiego i przygotowała swoją wersję. Nominowała również do wykonania kolejne trzy osoby: posła Piotra Babinetza, marszałka województwa podkarpackiego Władysława Ortyla, przewodniczącego Rady Gminy Miejsce Piastowe Wiesława Habrata i wójta gminy Przeworsk Daniela Krawca.

Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka "Beef z koronawirusem #hot16challenge" dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z koronawirusem. Zbiórka dostępna jest pod adresem: http://siepomaga.pl/hot16challenge. Całą akcję można śledzić na stronie hot16challenge.network.

Zobacz #hot16challenge2 w wykonaniu wójt Doroty Chilik: