Pojedynek sąsiadów zza między dostarczył sporo emocji. Nie brakowało bramek oraz żółtych i czerwonych kartek. Losy meczu rozstrzygnęły się w samej końcówce spotkania.
Niedzielny mecz o mistrzostwo 2 grupy A-klasy rozpoczął się od dwóch szybkich żółtych kartek, jakie ujrzeli zawodnicy Burzy już w 1 i 5 minucie spotkania. Gospodarze mogli również pierwsi wyjść na prowadzenie, ale strzał Sierpińskiego instynktownie odbił nogami na róg Kielar. Pechowa dla Burzy okazała się 13 minuta. Wówczas to wynik spotkania otworzył Zima, finalizując podanie z prawej strony Kenara. Trzy minuty później boisko musiał opuścić kontuzjowany Wdowiarz i zastąpił go Aszklar. W pierwszej części spotkania zawodnicy z Rogów mieli dwie okazje na wyrównanie, ale najpierw strzał Farbańca trafił w słupek, a Sierpiński trafił piłką w bramkarza gości.

Burza Rogi - Iwonka Iwonicz

Drugą część mocnym akcentem zaczęła Burza. Najpierw do wyrównania doprowadził strzałem głową Dembiczak po dokładnym dośrodkowaniu z rzutu wolnego Stanisza. Minutę później na prowadzenie wyszli gospodarze za sprawą Kubusiaka. Jednak ostatnie słowo należało do Iwonki. Najpierw do remisu doprowadził strzałem z rzutu karnego Zima, a zwycięską bramkę dla gospodarzy strzałem głową zdobył Kochanik w 90 minucie.

Burza Rogi - Iwonka Iwonicz 2:3 (0:1)
0:1 Jakub Zima (13 min.), 1:1 Szymon Dembiczak (57 min.), 2:1 Przemysław Kubusiak (58 min.), 2:2 Jakub Zima (70 min. - karny), 2:3 Tymoteusz Kochanik (90 min.).

Burza: Patryk Kucharski - Damian Kubusiak, Szymon Dembiczak, Dawid Sierpiński, Sebastian Kubusiak, Sebastian Braja, Przemysław Kubusiak, Konrad Kwolek, Kacper Bek, Paweł Wdowiarz (16 min. Szymon Aszklar), Dawid Stanisz.

Iwonka: Grzegorz Kielar - Oskar Bączek, Konrad Bołd (84 min. Piotr Wołczański), Jan Szajna, Krystian Farbaniec, Tymoteusz Kochanik, Łukasz Rajchel, Marcin Kenar, Kamil Wais, Bartłomiej Zarzycki (63 min. Hubert Krupa), Jakub Zima.

Sędziowali: Paweł Kiszka oraz Sławomir Rak i Jan Dykas. Żółte karki: Wdowiarz, Sierpiński (x2), Aszklar, Dembiczak, Braja - Krupa (x2), Rajchel. Czerwone karki: Sierpiński (2 żółte - 73 min.) - Krupa (2 żółte - 88 min.).