Każdy, kto chciałby złożyć w niezwykły sposób życzenia walentynkowe ukochanej osobie może je wysłać pocztą elektroniczną do Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Miejscu Piastowym.
Wraz z Gminnym Centrum Kultury i Biblioteki w Miejscu Piastowym zapraszamy na Walentynkowy Koncert Życzeń w wykonaniu zespołu Groovinscy.

Koncert będzie można na żywo obejrzeć za pośrednictwem naszego profilu Facebook: https://www.facebook.com/terazkrosno/live w niedzielę 14 lutego. Poczatek o godz. 19:00.

Zrób prezent swojej ukochanej osobie!

Prześlij krótkie życzenia dla ukochanej osoby, a odczytamy je lub opublikujemy podczas koncertu na żywo. Autorzy najbardziej oryginalnych życzeń zostaną uhonorowani nagrodami - niespodziankami.

Ważne. Na Wasze walentynkowe życzenia dla ukochanej osoby czekamy do czwartku 11 lutego. Życzenia (maksymalnie 15 wyrazów) wysyłajcie na e-mail: info.centrumkultury@gmail.com z informacją od kogo i do kogo są kierowane.

Zastrzegamy sobie prawo do redagowania treści życzeń w celu nanoszenia poprawek stylistycznych, gramatycznych i składniowych a także możliwość bezwzględnego odrzucenia życzeń niecenzuralnych, obraźliwych bądź godzących w dobre imię. Zastrzegamy sobie również możliwość niewielkiej zmiany treści życzeń, bez modyfikacji ich sensu, w celu wkomponowania życzeń w pasek.

Do zobaczenia w Walentynki!