Sąsiedzki pojedynek drużyn z Iwonicza i Rogów zakończył się zwycięstwem gospodarzy. Wygrana nie przyszła im jednak łatwo.
Gdy po 22 minutach Iwonka prowadziła już 2-0, wydawało się, że z odniesieniem zwycięstwa z sąsiadem zza miedzy nie będzie miała problemów. Burza objęła prowadzenie w 8 minucie, kiedy to Kenar pokonał Lichonia strzałem po ziemi. Po kilkunastu minutach gospodarze prowadzili już różnicą dwóch bramek. Niezdecydowanie zawodników z Rogów na polu karnym wykorzystał Marcin Nycz, który silnym strzałem pod poprzeczkę pokonał bramkarza gości. W 28 minucie Iwonka mogła strzelić trzeciego gola, ale piękny strzał Tymoteusza Kochanika odbił bramkarz Burzy. Dziesięć minut później goście strzelili niespodziewanie kontaktowego gola. Dośrodkowanie Paszka z rzutu wolnego z lewej strony w zamieszaniu podbramkowym na bramkę zamienił Braja.

Po zmianie stron żadnej drużynie nie udało się strzelić bramki, choć dogodne sytuacje dla Iwonki zmarnował między innymi Jakub Zima (dwa razy sam na sam z bramkarzem). Gospodarzom w końcówce meczu zwycięstwo uratował Grzegorz Kielar, który obronił strzał zawodnika z Rogów z bliskiej odległości.

Z meczu Iwonka Iwonicz - Burza Rogi

Iwonka Iwonicz – Burza Rogi 2-1 (2-1)
1-0 Marcin Kenar (8 min.), 2-0 Marcin Nycz (22 min.), 2-1 Sebastian Braja (39 min.)

Iwonka: Grzegorz Kielar - Łukasz Łuszcz, Bartłomiej Rajchel, Jan Szajna (46 Hubert Krupa), Krystian Farbaniec, Jarosław Kielar (63 Bartłomiej Rogowski), Tymoteusz Kochanik, Marcin Nycz, Łukasz Rajchel (55 Piotr Wołczański), Marcin Kenar (87 Bartłomiej Zarzycki), Jakub Zima.

Burza: Kacper Lichoń - Paweł Wdowiarz, Damian Kubusiak (60 Miłosz Zajdel), Przemysław Kubusiak, Daniel Stanisz, Dawid Stanisz, Sebastian Kubusiak, Sebastian Braja (54 Kacper Bek, 80 Maciej Szyszlak), Radosław Kuśnierczak (73 Mikołaj Łacek), Mateusz Zygmunt (46 Szymon Aszklar), Bartosz Paszek.