30 czerwca w Targowiskach został rozegrany III Otwarty Turniej Koszykówki Ulicznej "Streetball", którego organizatorem byli: Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym oraz Stowarzyszenie Koszykówki JT-TEAM Targowiska.
Zawody oficjalnie otworzył dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Miejscu Piastowym Janusz Węgrzyn. Podobnie jak w zeszłym roku turniej ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe odbył się w hali sportowej.

Rozgrywki prowadzone były w trzech kategoriach: szkoła podstawowa do klasy VI, szkoła podstawowa klasa VII/gimnazjum i open. Na samym początku rozgrywek młodzieżowych został przeprowadzony konkurs z pacholikami, którego zwycięzcą okazał się Dominik Jakubczyk. W kategorii szkoła podstawowa do klasy VI, ze względu na małą liczbę uczestników zostały przeprowadzone rozgrywki indywidualne, w których pierwsze miejsce zdobył Mateusz Filar, drugie Jakub Delimata, a trzecie Adrian Jakubczyk, z dziewcząt najlepszą okazała się Brygida Jakubczyk.

W konkursie rzutów za "3" zwyciężył Dominik Jakubczyk.

Turniej Koszykówki Ulicznej w Targowiskach

W kategorii szkoła podstawowa klasa VII/gimnazjum uczestniczyło cztery drużyny. W wyniku rywalizacji pierwsze miejsce zajęła drużyna BSK Brzozów, drugie SG Targowiska, a trzecie Dragon Basket Brzozów poza podium znalazła się drużyna DREAM TEAM Targowiska. Najlepszym rzucającym za "3" okazał się Kacper Bilski.

Do rozgrywek w kategorii open przystąpiło dziewięć drużyn, które zostały rozlosowane w dwóch grupach: Gr. A - Potoczek TEAM, Triple Double, TN Jan Palony, Gorken TEAM, Mrówka Brzozów; Gr. B - JT-TEAM Targowiska, BSK Brzozów, Dunkers Frysztak, Thunderbolts Rzepedź. W wyniku rywalizacji grupowej w półfinale znalazły się drużyny: JT-Team Targowiska - Mrówki Brzozów, w którym zwyciężyła drużyna z Brzozowa 8:6, a w drugim półfinale Thunderbolts Rzepedź pokonał Triple Double 10:7. W meczu o trzecie miejsce drużyna JT-TEAM Targowiska uległa Triple Double 9:13. W finale drużyna Mrówki Brzozów pokonała drużynę Thunderbolts Rzepedź 14:12.

"Najlepszym Rzucającym za "3" w kategorii open został Marcin Sajnóg. Nagrody w postaci pucharów i dyplomów wręczał dyrektor GOK w Miejscu Piastowym Janusz Węgrzyn oraz lider drużyny JT-TEAM Targowiska Robert Jakubczyk.