15 listopada w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rogach rozegrany został III Gminny Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora GOK, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym.
Turniej rozegrany został w kategorii szkoła podstawowa rocznik 2008 i młodsi. W rozgrywkach udział wzięło 6 zespołów: Głowienka, Miejsce Piastowe, Rogi I, Rogi II, Wrocanka, Zalesie,

Drużyny rozlosowane zostały do dwóch grup: Gr. A - Rogi II, Głowienka, Miejsce Piastowe; Gr. B - Rogi I, Wrocanka, Zalesie.

Głowienka - Rogi I 0:5

Zwycięskie drużyny rozegrały mecz o pierwsze miejsce, w którym Rogi I pokonały Miejsce Piastowe 5:0. W meczu o trzecie miejsce Głowienka zwyciężyła Zalesie 2:1. Został także rozegrany mecz o piąte miejsce w którym Rogi II pokonały Wrocanką 3:0.

Najlepszym bramkarzem został Jakub Piękoś (Głowienka), najlepszym strzelcem Piotr Knap (Rogi), a najlepszym zawodnikiem Jakub Stec (Miejsce Piastowe).

Nagrody dla zwycięzców w postaci pucharów, dyplomów i słodyczy wręczał dyrektor GOK w Miejscu Piastowym Janusz Węgrzyn.

Mecze sędziował Sławomir Kielar. Zabezpieczenie medyczne pełniła Renata Rygiel.