DOM na sprzedaż 80 m2 – ZAGÓRZ /Bieszczady/

Oferujemy Państwu dom wolnostojący o powierzchni około 80 m2 wraz z zabudowaniami gospodarczymi zlokalizowany w Zagórzu, powiat sanocki. Dom położony na malowniczej działce o powierzchni 42 arów, sąsiadującej z ruinami XVIII wiecznego Klasztoru Karmelitów Bosych, które są największą atrakcją turystyczną na terenie Zagórza.

Dom wybudowany w latach siedemdziesiątych, częściowo wyremontowany, konstrukcja drewniana, ocieplony i otynkowany, okna PVC, kryty blachą, wewnątrz płyty g-k. Na parterze duża łazienka z wanną i kabiną prysznicową (ok. 20m2), kuchnia z piecem na drewno i kuchenką gazową oraz dwa pokoje, dodatkowo budynek posiada strych możliwy do zagospodarowania, doświetlony oknami, z osobnym wejściem schodami zewnętrznymi.

Działka lekko nachylona , o regularnym kształcie, dojazd drogą asfaltową, na działce wszystkie media: gaz, prąd, woda (wodociąg i studnia), szambo, na działce także kanalizacja.

Działka jest pięknie położona i atrakcyjna turystycznie - dzięki usytuowaniu w bezpośrednim sąsiedztwie ruin Klasztoru Karmelitów Bosych jest możliwa do komercyjnego wykorzystania.

Aktualne Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania określa teren nieruchomości jako zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna o niskiej intensywności z przeznaczeniem uzupełniającym umożliwiającym budowę obiektów rekreacji indywidualnej, usługowej (gastronomia, handel, miejsca noclegowe, itd.), sportowo-rekreacyjnych, małej architektury, infrastruktury technicznej i komunikacyjnej, oraz parkingów i budynków gospodarczych towarzyszących zabudowie mieszkaniowej.

Dodatkowo właściciel dysponuję także terenem przylegającym do tej nieruchomości o powierzchni 1,25 ha (w sumie jest możliwość kupna przeszło 1,67 ha), na którym rozpoczął procedurę uzyskania decyzji o warunkach zabudowy dla obiektu usługowego - turystyczno gastronomicznego wraz z infrastrukturą techniczną.

Dla projektów obejmujących m.in. rozwój usług turystycznych na terenie Bieszczad w tym także Zagórza można uzyskać dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego.

W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących nieruchomości zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem (kupujący nie płaci prowizji).

Zapraszamy

BIURO NIERUCHOMOŚCI PROGRESS
KROSNO, ul. Tysiąclecia 3
TELEFON: (+48) 575 641 057, (+48) 575 641 041
e-mail: biuro@progressnieruchomosci.pl

Biuro Nieruchomości PROGRESS

Krosno, Tysiąclecia 3

575641057, 575641041

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://www.progressnieruchomosci.pl/

Cena: 350000 zł

Kontakt:
Poinformuj, że ogłoszenie znalazłeś/aś na terazkrosno.pl

Kategoria Nieruchomości - Sprzedam

Widoczne od 27-07-2020 13:49

Widoczne do 17-08-2020 13:49

Zmodyfikowano 23-01-2020 15:02


Wszystkie ogłoszenia użytkownika Ogłoszenia

DOM na sprzedaż 80 m2 – ZAGÓRZ /Bieszczady/

Copyright © 2013 - 2020 terazKrosno.pl
Projekt oraz realizacja: Multimedia IT