Atrakcyjny lokal użytkowy - KROSNO /centrum/

LOKAL NA HANDEL LUB USŁUGI – SKLEP, GABINETY LEKARSKIE, KANCELARIA, INNA DZIAŁALNOŚĆ.


Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny lokal użytkowy stanowiący odrębną nieruchomość zlokalizowany w Krośnie przy ul. Wojska Polskiego.


Lokal położony na parterze budynku, w ciągu pasażu handlowego - w otoczeniu innych lokali handlowych, z wejściem bezpośrednio z chodnika.


Lokal w bardzo dobrym stanie technicznym, po generalnym remoncie, na podłogach płytki gresowe, na ścianach gładzie, ogrzewanie olejowe nawiewowe, nowoczesne profesjonalne oświetlenie oraz klimatyzacja, przez całą długość lokalu - duże witryny wystawowe.


Wszystkie pomieszczenia i elementy wyposażenia wykonane w wysokim standardzie - dostosowany do wymogów i standardu drogerii Rossmann przez którą był użytkowany w okresie ostatnich przeszło 10 lat.


Lokal handlowy stanowi powierzchnie 256,7m2, (sala sprzedaży i komunikacja) kolejne 66,7 m2 zajmują pomieszczenia przynależne w tym: biuro, pomieszczenie gospodarcze, socjalne, pomieszczenia magazynowe, łazienka, wc.


W lokalu znajduje się dźwig towarowo-usługowy łączący salę sprzedaży z pomieszczeniami piwnicznymi. Dostawa towaru od tyłu poprzez rampę rozładowczą.


Wejście do lokalu (sali sprzedaży) odbywa się bezpośrednio z chodnika, istnieje możliwość wejścia przez klatkę schodową wewnątrz budynku. Do pomieszczeń zlokalizowanych w przyziemiach możliwość wejścia bezpośrednio z zewnątrz budynku, z klatki schodowej budynku, a także za pomocą windy osobowo-transportowej.


W obrębie nieruchomości przy chodniku, jak i z tyłu budynku znajdują się miejsca parkingowe, wygodny, łatwy dojazd.


Lokal jest atrakcyjnie zlokalizowany – w centrum miasta, na osiedlu Markiewicza, które jest największym osiedlem mieszkaniowym w Krośnie, do Rynku niecałe 10 min pieszo, dworzec autobusowy PKS i PKP znajduje się w odległości ok 3 km.


Najbliższe otoczenie i sąsiedztwo lokalu stanowią lokale i budynki usługowe, handlowe, gabinety lekarskie i stomatologiczne, szkoły, oraz budynki jednorodzinne i wielorodzinne.

Obecnie lokal wynajęty - funkcjonuje Drogeria, (wcześniej wynajmowany przez Rossmann).


Ze względu na doskonałą lokalizację oraz m.in. wysoki standard czy funkcjonalność – lokal daje szeroki wachlarz możliwości zagospodarowania, z powodzeniem można go użytkować nie tylko jako handlowy ale także jako np. gabinety lekarskie, biura, restaurację itp.W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących nieruchomości zapraszamy

do kontaktu z naszym Biurem /kupujący nie płaci prowizji/.


BIURO NIERUCHOMOŚCI PROGRESS


KROSNO, ul. Tysiąclecia 3,


TELEFON: (+48) 575 641 057, (+48) 575 641 041


e-mail: biuro@progressnieruchomosci.pl

Biuro Nieruchomości PROGRESS

Krosno, Tysiąclecia 3

575641057, 575641041

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://www.progressnieruchomosci.pl/

Cena: 590000

Kontakt: 575 641 057, 575 641 041
Poinformuj, że ogłoszenie znalazłeś/aś na terazkrosno.pl

Kategoria Nieruchomości - Sprzedam

Widoczne od 03-07-2020 11:48

Widoczne do 24-07-2020 11:48

Zmodyfikowano 10-06-2020 14:57


Wszystkie ogłoszenia użytkownika Ogłoszenia

Atrakcyjny lokal użytkowy - KROSNO /centrum/

Copyright © 2013 - 2020 terazKrosno.pl
Projekt oraz realizacja: Multimedia IT