Operator dźwigu - Francja

PowerJobs - agencja pracy tymczasowej dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Operator dźwigu
LOKALIZACJA: FRANCJA/ALPY
Numer ref. ODŹ/07/19

Zadania:
• Obsługa żurawia wieżowego Potain (IGO21, MD238, MD310 , MDT98, MDT178, MDT218, MDT219)
• Wykonywanie prac związanych z obsługą dźwigu na budowie

Wymagania:
• udokumentowane doświadczenie na stanowisku operator dźwigu min. 3 lata
• aktualne uprawnienia do obsługi dźwigu

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie/projekty długoterminowe
• wynagrodzenie za 152/h około 2100 euro netto miesięcznie
• możliwość pracy w nadgodzinach - płatne według francuskiego prawa
• dla osoby ze znajomością języka francuskiego 100 euro
• zwrot kosztów amortyzacji 100 euro/miesiąc- w przypadku wyjazdu własnym samochodem do Francji
• program rekomendacyjny - 100 euro/netto - za polecenie pracownika
• po przepracowaniu 2 miesięcy - zwrot kosztów przejazdu Polska-Francja w wysokości 50 euro
• polska umowa o pracę
• opieka polskiego koordynatora
• zapewniona odzież robocza
• zwrot za badania
Kontakt: rekrutacjazagranica@powerjobs.pl Tel. 735993324 lub 735993329

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 10-07-2019 08:57

Widoczne do 31-07-2019 08:57

Wszystkie ogłoszenia użytkownika Ogłoszenia