Cieśla szalunkowy Alpy - 2100-2300 euro netto

Agencja pracy tymczasowej PowerJobs Sp. z o.o. działa na rynku polskim i zagranicznym od 2006 roku. Z powodzeniem realizujemy projekty rekrutacyjne w branżach produkcyjnej, budowlanej i logistycznej. Aktualnie dla pracodawcy francuskiego poszukujemy osób na stanowisko:

Cieśla szalunkowy Alpy - 2100-2300 euro netto (z nadgodzinami)
Lokalizacja: Annecy, Alpy, Francja

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• praca na budowie
• wykonywanie ścian, stropów, schodów, słupów itp. za pomocą systemów szalunkowych
• praca na systemach szalunkowych: PERI, DOKA, SATECO

WYMAGANIA:
• udokumentowane doświadczenie pracy jako cieśla
• doświadczenie na szalunkach systemowych: SATECO, PERI,DOKA

ZAPEWNIAMY:
• umowę o pracę na pełen etat
• stabilne zatrudnienie na cały rok 2019 i 2020
• szacunkowe wynagrodzenie z nadgodzinami ok. 2100 - 2300 euro netto/miesiąc
• wynagrodzenie 1850 euro netto za 152 h- stawka godzinowa 12,17 euro netto
• możliwość wyrobienia nadgodzin
• darmowe zakwaterowanie
• odprowadzone składki do ZUSu od średniej krajowej
• opiekę polskiego koordynatora przez cały czas trwania projektu
• pomoc przy organizacji wyjazdu do Francji
• dodatek dla osoby z j. francuskim do 100 euro netto/miesiąc
• zwrot za przejazd Polska-Francja po przepracowanych dwóch miesiącach w kwocie 50 euro
• program rekomendacyjny - 100 euro/netto - za polecenie pracownika
• zwrot za badania lekarskie
• zapewniamy odzież roboczą

Zapraszamy do aplikowania!
Kontakt: 735993329, rekrutacjazagranica@powerjobs.pl

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 12-07-2019 10:35

Widoczne do 02-08-2019 10:35

Wszystkie ogłoszenia użytkownika Ogłoszenia