Operator dźwigu samochodowego

Firma Trans-Sprzęt-Jasło Grzegorz Lepak zatrudni operatora dźwigu samochodowego/samojezdnego:

Miejsce zatrudnienia: Jasło

Miejsce pracy: w zależności od pozyskanych kontrahentów (Teren Jasła i okolic)

Opis Stanowiska

obsługa dźwigu samochodowego

Wymagania

doświadczenie w kierowaniu i obsłudze Żurawia minimum 6 miesięcy (istnieje możliwość zdobycia doświadczenia na wymaganym stanowisku),
aktualne uprawnienia,
prawo jazdy kategorii "C",

Oferujemy

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
korzystne warunki zatrudnienia
możliwość wyboru dźwigu od 10 do 70 ton

Kontakt

Tel.:790-716-700

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres mailowy z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Kontakt: 790716700

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 19-07-2020 15:30

Widoczne do 09-08-2020 15:30

Wszystkie ogłoszenia użytkownika Ogłoszenia