Operator centrum frezersko-tokarskiego CNC

Agencja pracy tymczasowej PowerJobs Sp. z o.o. działa na rynku polskim i zagranicznym od 2006 roku. Z powodzeniem realizujemy projekty rekrutacyjne w branżach produkcyjnej, budowlanej i logistycznej. Aktualnie dla pracodawcy francuskiego poszukujemy osób na stanowisko:

Lokalizacje: okolice Paryża

Zadania:
praca na zakładzie jako operator/ustawiacz centrum obróbczego CNC(tokarka, frezarka)
nazwa producenta maszyny: MCV
modele: 2318
stół: 2520 x1600
osie: od 3 do 6
sterowanie maszyn: SIEMENS
wytwarzanie elementów dla branż: automotive, lotniczej, nuklearnej, budowlanej, kolejowej, stoczniowej

Wymagania:
udokumentowane doświadczenie pracy jako operator maszyn CNC
udokumentowane doświadczenie pracy
umiejętność pracy jako operator + ustawiacz

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie na cały rok 2019/2020
umowa o pracę
szacowany zarobek wraz z nadgodzinami od 2300 do 2500 euro netto/miesiąc
wynagrodzenie około 2000 euro netto/152 godziny tj. 13,15 euro netto/godz.
dodatek dla osoby z j. obcym do 100 euro netto/miesiąc
zwrot kosztów przejazdu Polska - Francja w kwocie 50 euro netto - po dwóch miesiącach pracy
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
zapewnione i opłacone zakwaterowanie oraz odzież robocza
Kontakt: 728591040, rekrutacjazagranica@powerjobs.pl

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 09-08-2019 10:59

Widoczne do 30-08-2019 10:59

Wszystkie ogłoszenia użytkownika Ogłoszenia