Sprzątanie parkingów podziemnych.

Firma Beetsma Sp. z o.o. ( nr rej 5169) jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, jednego z liderów na rynku pośrednictwa pracy. Zajmujemy się pośrednictwem pracy stałej i tymczasowej w Polsce i za granicą. Współpracujemy z firmami na terenie całego kraju. Rekrutujemy i pomagamy w zatrudnieniu pracowników różnego szczebla w wielu sektorach m.in.: mięsnym, w ogrodnictwie oraz na produkcję.
Obecnie poszukujemy osób do sprzątania parkingów podziemnych.

Dodatkowo płatne godziny wieczorne 135%, weekendy 150%.

ZADANIA:
- sprzątanie,
- prace porządkowe,
- obsługa maszyny sprzątającej

WYMAGANIA:
- wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- mile widziane prawo jazdy,
- gotowość do pracy na dłuższy okres pracy,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym,
- mile widziane doświadczenie.

ZAPEWNIAMY:
- firmowe zakwaterowanie,
- ubezpieczenie,
- opiekę polskojęzycznego koordynatora,
- możliwość rozwoju,
- ciekawą i pewną pracę w oparciu o holenderską umowę o pracę,
- dopilnowanie niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem,
- dojazd z/do miejsca pracy

Beetsma oddział Jasło
ul.Asnyka 5
38-200 Jaslo
Tel.797821257/798113596

CV proszę przesłać z aktualnym numerem telefonu
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następujących klauzul:
Klauzula nr 1 – obecny proces rekrutacyjny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Beetsma Sp. z o.o. ul. Traugutta 46/48 26-600 RADOM. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres iod@beetsma.pl.
Klauzula nr 2 – przyszłe procesy rekrutacyjne
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Beetsma Sp. z o.o. ul. Traugutta 46/48 26-600 RADOM. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres iod@beetsma.pl.

Cena: 0

Kontakt: 798113596

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 09-09-2019 12:42

Widoczne do 30-09-2019 12:42

Wszystkie ogłoszenia użytkownika Ogłoszenia