Kierownik Biura

Polski Instytut Rozwoju Kultury Fizycznej i Sportu poszukuje pracownika na stanowisko:
Kierownik biura.
Miejsce pracy: Rzeszów

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/zlecenia (pełen etat),
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę w stabilnym zespole,
- doskonalenie umiejętności na organizowanych kursach i szkoleniach,
- możliwość zdobycia doświadczenia pracy w organizacji pozarządowej.

Wymagania:
- minimum 1 roczne doświadczenie w obszarze administracji i prowadzenia biura,
- dobra organizacja pracy własnej i umiejętność zarządzania zespołem pracowników,
- komunikatywność, umiejętność współpracy,
- odpowiedzialność i terminowość w realizacji powierzonych zadań,
- samodzielność w prowadzeniu działań i wykazywanie własnej inicjatywy,
- bardzo dobra obsługa pakietu MS Office oraz obsługa urządzeń biurowych,
- znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej dobrym w mowie i piśmie,
- mile widziane posługiwanie się językiem niemieckim, rosyjskim, ukraińskim.

Obowiązki:
- realizacja bieżących spraw administracyjnych,
- koordynowanie i zarządzanie pracą biura,
- sprawowanie dozoru na przepływem i poprawnością dokumentów,
- sporządzanie pism i dokumentów,
- bezpośredni kontakt z klientem.

Prosimy o wysyłanie swojego CV na adres e mail praca@pirkfis.pl bądź kontakt telefoniczny
pod numerem: 881 848 881
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Kontakt: 881848881

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 14-08-2019 14:41

Widoczne do 04-09-2019 14:41

Wszystkie ogłoszenia użytkownika Ogłoszenia