Elektryk - projektant

Firma CERBEX Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko: ELEKTRYK - PROJEKTANT.
Firma CERBEX Sp.z o.o. zajmuje się produkcją central sterowania urządzeniami przeciwpożarowymi, tablic sterowniczych oraz paneli sterujących.
Zakres obowiązków:
§ projekty konstrukcyjne central sterujących i zasilających od 200A do 2000A
§ dobór urządzeń
§ dobór zabezpieczeń
§ dobór okablowania
§ zastawienia materiałowe
§ dokumentacje wykonawcze i powykonawcze
§ nadzór nad wykonywanymi projektami
Oczekiwania:
§ doświadczenie w zakresie rozdzielni elektrycznych od 200A do 2000A
§ znajomość problematyki systemów szyn zbiorczych
§ doświadczenie w doborze aparatury do 2000A
§ znajomość programów graficznych (docelowo AUTOcad)
§ wykształcenie wyższe - profil elektryczny
§ znajomość rysunku technicznego
§ znajomość zasad elektrotechniki
Oferta:
§ zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
§ możliwość długoterminowej współpracy
§ atrakcyjne wynagrodzenie
KONTAKT:
Mirosław Dybczyk
Szef Produkcji
e-mail: m.dybczyk@cerbex.pl
tel. 602 301 094
Kontakt: e-mail: m.dybczyk@cerbex.pl

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 16-09-2019 07:07

Widoczne do 23-09-2019 07:07

Wszystkie ogłoszenia użytkownika Ogłoszenia