Monter płyt kartonowo-gipsowych, Francja

Agencja pracy tymczasowej PowerJobs Sp. z o.o. działa na rynku polskim i zagranicznym od 2006 roku. Z powodzeniem realizujemy projekty rekrutacyjne w branżach produkcyjnej, budowlanej i logistycznej. Aktualnie dla pracodawcy francuskiego poszukujemy osób na stanowisko:

Monter płyt k-g
lokalizacja: Alpy francuskie

Zadania:
praca wewnątrz budynków przy montażu płyt kartonowo- gipsowych (ścianki, sufity).

Wymagania:
udokumentowane doświadczenie jako pracownik ogólnobudowlany;
umiejętność montażu ścianek i sufitów z karton gipsów;
mile widziana możliwość wyjazdu własnym autem;
mile widziane ekipy z własnym autem.

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie - projekt długoterminowy;
umowę o pracę na pełny etat;
możliwość pracy w nadgodzinach - szacowany zarobek 2100 - 2500 euro netto;
stawka godzinowa 11 euro netto;
zwrot kosztów amortyzacji samochodu;
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;
darmowe zakwaterowanie;
zapewniamy odzież roboczą.
Kontakt: 735993356, rekrutacjazagranica@powerjobs.pl

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 06-09-2019 12:24

Widoczne do 27-09-2019 12:24

Wszystkie ogłoszenia użytkownika Ogłoszenia