Kafelkarz/Monter wykładzin/Malarz

Agencja pracy tymczasowej PowerJobs Sp. z o.o. działa na rynku polskim i zagranicznym od 2006 roku. Z powodzeniem realizujemy projekty rekrutacyjne w branżach produkcyjnej, budowlanej i logistycznej. Aktualnie dla pracodawcy francuskiego poszukujemy osób na stanowisko:

lokalizacja: La Rosiere

Zadania:
praca przy kafelkowaniu ścian, podłóg,
przygotowywanie powierzchni,
montaż wykładzin dywanowych oraz linoleum, docinanie materiału wg wskazanego wymiaru praca głównie w hotelach,
prace malarskie,
przygotowanie różnych rodzajów podłoży pod malowanie,
przygotowanie gruntowników i farb,
malowanie powierzchni ścian, sufitów, elewacji, pokrycia dachów, stolarki i ślusarki budowlanej, konstrukcji i elementów metalowych, konstrukcji i elementów drewnianych,
malowanie napisów i elementów ozdobnych i innych.

Wymagania:
udokumentowane doświadczenie jako kafelkarz,
udokumentowane doświadczenie jako monter wykładzin,
udokumentowane doświadczenie jako malarz,
doświadczenie w montowaniu wykładzin,
zorientowanie na estetykę wykonania.

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie,
umowa o pracę,
wynagrodzenie 1900 euro/netto za 152 godziny tj. około 12,50 netto/godz.
możliwość pracy w nadgodzinach,
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
zapewnione i opłacone zakwaterowanie,
zapewniona odzież robocza.
Kontakt: 735993356, rekrutacjazagranica@powerjobs.pl

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 06-09-2019 13:20

Widoczne do 27-09-2019 13:20

Wszystkie ogłoszenia użytkownika Ogłoszenia