Płatny staż - organizacja procesu produkcyjnego

BWI Group to czołowy dostawca części zawieszeń i hamulców dla przemysłu motoryzacyjnego na całym świecie. Funkcjonując od 2000 r. w Centrum Technicznym w Krakowie - nowoczesnym ośrodku badawczo-rozwojowym, zatrudniamy obecnie ponad 400 osób. Zajmujemy się projektowaniem oraz wdrażaniem do produkcji elementów zawieszeń pasywnych i aktywnych dla producentów samochodów oraz rozwojem nowoczesnych technologii w tej dziedzinie. Zakłady produkcyjne i ośrodki badawczo-rozwojowe należące do BWI Group są zlokalizowane między innymi w Ameryce Północnej, Azji i Europie. W Krośnie znajduje się nasza największa fabryka zatrudniająca ponad 1200 pracowników.
Poszukujemy studenta na płatny staż :
w Dziale Organizacji Procesu Produkcyjnego- KROSNO

Zakres obowiązków:

- standaryzacja pracy operatorów, pomiar czasów, analiza danych, praca przy komputerze (wypełnianie dokumentów, przygotowanie prezentacji)
- wsparcie zakładu produkcyjnego w Krośnie

Wymagania:

- studenci III/IV roku kierunków: zarządzanie i inżynieria produkcji, mechanika budowa maszyn,
- staż w naszej fabryce w Krośnie.
- dostępność min 2-3 dni w tygodniu
- znajomość j. angielskiego
- obsługa komputera (Excel, Power Point)
- dodatkowym atutem będzie obsługa Autocad w zakresie 2D

Sposób aplikowania:

CV prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@bwigroup.com
w tytule Staż Krosno

W CV Prosimy o załączenie klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji (w CV i/lub w liście motywacyjnym) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę BWI Poland Technologies sp. z o.o.(na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO).”
Aby wziąć udział w przyszłym procesach rekrutacyjnych prowadzonych do naszej firmy, prosimy o umieszczenie dodatkowo poniższego zapisu:
“Ponadto wyrażam zgodę na zachowanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez lub na rzecz administratora danych.”

Oferujemy
• płatny staż
• możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
• miłą atmosferę w pracy
• możliwość dopasowania godzin pracy do grafiku na uczelni

Zapraszamy na:

Cena: 0,00

Kontakt: rekrutacja@bwigroup.com

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 02-01-2019 12:46

Widoczne do 16-01-2019 12:46

Wszystkie ogłoszenia użytkownika Wróć