Operator tokarki CNC - Francja

Agencja pracy tymczasowej PowerJobs Sp. z o.o. działa na rynku polskim i zagranicznym od 2006 roku. Z powodzeniem realizujemy projekty rekrutacyjne w branżach produkcyjnej, budowlanej i logistycznej. Aktualnie dla pracodawcy francuskiego poszukujemy osób na stanowisko:

Operator tokarki CNC
Numer ref. Numer ref. OTCNC/10/19
lokalizacja: Nord Pas de Calais

Zadania:
praca w zakładzie jako operator tokarki CNC;
produkcja seryjna i jednostkowa;
ustawianie maszyny pod daną serię;
obróbka elementów o dużych gabarytach;
praca na podstawie rysunku technicznego;
sterowanie: FANUC;
praca na maszynie: Tour CNC DOOSAN PUMA 500, Tour CNC VIPER.

Wymagania:
udokumentowane doświadczenie pracy jako operator CNC;
znajomość rysunku technicznego;
umiejętność ustawienia maszyny pod daną serię produkcyjną;
znajomość języka francuskiego.

Oferujemy:
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
stabilne zatrudnienie na cały rok 2019 i 2020;
umowę o pracę na pełen etat;
szacowany zarobek wraz z nadgodzinami 2400 do 2700 euro netto/miesiąc;
wynagrodzenie za 152 godziny pracy 2100 euro netto, tj. 13,86 euro netto/godz.;
składki do ZUSu odprowadzane od średniej krajowej;
dla osób z komunikatywnym francuskim dodatek 100 euro netto;
zwrot kosztów przejazdu Polska - Francja w kwocie 50 euro netto po dwóch miesiącach;
zwrot kosztów amortyzacji samochodu do 100 euro netto / miesiąc;
program rekomendacyjny - 100 euro netto - za polecenie pracownika;
opiekę polskiego koordynatora;
darmowe zakwaterowanie;
zapewniamy odzież roboczą.
Kontakt: 728591040, rekrutacjazagranica@powerjobs.pl

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 09-10-2019 10:43

Widoczne do 30-10-2019 09:43

Wszystkie ogłoszenia użytkownika Ogłoszenia