Specjalista ds inwestycji budowlanych

Opis stanowiska:
Zakres obowiązków:●prowadzenie procesu uzyskiwania pozwoleń na budowę●realizacja zadań administracyjno-biurowych●kontakt z podmiotami administracji publicznej●sporządzanie pism urzędowych●koordynacja i monitorowanie realizacji projektów inwestycyjnych

Wymagania:
Oczekiwania wobec kandydatów:●wykształcenie wyższe ●znajomość prawa budowlanego i procedur administracyjnych●dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu●dyspozycyjność i zaangażowanie w powierzone obowiązki●mobilność


Szczegóły oferty i formularz aplikacyjny : https://recrute.pl/praca/id/22473
Kontakt:

© Dodaj ogłoszenie - Moje ogłoszenia - terazKrosno.pl
Źródło: https://www.terazkrosno.pl/moje-ogloszenia/add
Poinformuj, że ogłoszenie znalazłeś/aś na terazkrosno.pl

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 23-10-2019 14:48

Widoczne do 13-11-2019 13:48

Zmodyfikowano 23-10-2019 14:48


Wszystkie ogłoszenia użytkownika Ogłoszenia

Specjalista ds inwestycji budowlanych

Copyright © 2013 - 2019 terazKrosno.pl
Projekt oraz realizacja: Multimedia IT