Operator CNC

Firma produkcyjna, specjalizująca się w wytwarzaniu konstrukcji spawanych oraz elementów metalowych dla branży naftowej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn CNC

Miejsce pracy: Krosno

Twoje zadania:

• Obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie
• Dobór parametrów skrawania i narzędzi
• Pomiar detali przy użyciu narzędzi pomiarowych
Otrzymasz:

• Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00, 14:00-22:00
• Umowę o pracę na pełny etat
• Stabilne zatrudnienie - szukamy osób na stałe
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez zdobywanie nowych uprawnień
• Wynagrodzenie między 2000 a 3000 zł brutto

Jeśli:

• Masz doświadczenie w obsłudze maszyn CNC
• Potrafisz czytać rysunek techniczny
• Znasz technologię obróbki

Nie zwlekaj, wyślij do nas CV!
Kontakt: operator-maszyn-cnc.fdva.qjuq@tbapply.pl

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 04-11-2019 14:00

Widoczne do 11-11-2019 14:00

Wszystkie ogłoszenia użytkownika Ogłoszenia