zestawiacz surowców

Huta Szkła w Jaśle S.A. zatrudni : zestawiacza surowców.
Do podstawowych obowiązków należy:przygotowanie zestawu szklarskiego (mieszanki) celem otrzymania masy szklanej spełniającej określone wymagania jakościowe.
Zakres obowiązków:
transport zestawów szklarskich,
uzupełnianie silosów linii naważania surowców,
monitorowanie stanu surowców,
obsługa wag i dozowników i kruszarki stłuczki szklanej,
sporządzanie zestawów surowcowych na poszczególne agregaty,
mieszanie,transport i zasyp surowców.

Oferujemy:

- ciekawą pracę w doświadczonym zespole
- możliwość rozwoju zawodowego zdobywania nowych umiejętności
- umowę o pracę bezpośrednio w firmie,
- atrakcyjne wynagrodzenie (premię + świadczenia)
- dodatkowy pakiet socjalny
- praca w systemie 1 zmianowym
- oferta dotyczy pracy stałej.

Wymagania:
Mile widziane:
uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym,
wykształcenie: zawodowe - hutnicze , ewentualnie mechaniczne lub pokrewne,
doświadczenie: branżowe na stanowisku: zestawia

Cena: do uzgodnienia

Kontakt: mailowo:kadry@jaslo-glass.pl, osobiście: Jasło, ul.Śniadeckich 19, telefonicznie: 698 138 423

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 22-05-2019 12:38

Widoczne do 12-06-2019 12:38

Wszystkie ogłoszenia użytkownika Ogłoszenia