Pracownik magazynu orderpicker PRACUJ w Holandii

Firma Beetsma Sp. z o.o. ( nr rej 5169) jest spółką działającą pod marką Charlie works w NL. Zajmujemy się pośrednictwem pracy stałej i tymczasowej w Polsce i za granicą. Współpracujemy z firmami na terenie całego kraju. Rekrutujemy i pomagamy w zatrudnieniu pracowników różnego szczebla. Obecnie poszukujemy na stanowisko:
Orderpicker - zbieranie zamówień produktów takich jak: kosmetyki, ubrania, rowery, sprzęt elektroniczny itp.

Praca w miejscowości: Tilburg, Hoofddorp

ZADANIA:
- zbieranie zamówień metodą voice-pick lub skanerem
- sortowanie produktów
- pakowanie produktów
- przygotowywanie do wysyłki
- prace magazynowe
- praca na 2 zmiany, nadgodziny +30%, praca wieczorami +30%.

WYMAGANIA:
- wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- gotowość do pracy na dłuższy okres pracy,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym,
- mile widziane doświadczenie.

OFERUJEMY:
-stawka od 10,23€
- firmowe zakwaterowanie,
- ubezpieczenie,
- opiekę polskojęzycznego koordynatora,
- możliwość rozwoju,
- ciekawą i pewną pracę w oparciu o holenderską umowę o pracę,
- dopilnowanie niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem,
- dojazd z/do miejsca pracy

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego biura:
Jasło 38-200
ul. Asnyka 5

Prosimy o dodanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Beetsma Sp. z o.o. ul. Traugutta 46 RADOM. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Beetsma Sp. z o.o. ul. Traugutta 46 RADOM. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Cena: 1.00

Kontakt: 798113596

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 05-11-2019 15:37

Widoczne do 26-11-2019 15:37

Wszystkie ogłoszenia użytkownika Ogłoszenia