Specjalista ds. wdrożeń

Twój zakres obowiązków to:
Nadzór nad wrażaniem nowych produktów do produkcji oraz tworzenie i aktualizacja dokumentacji produkcyjnej
Wprowadzanie, analiza i weryfikacja danych procesowych
Podnoszenie jakości i wydajności procesu produkcyjnego
Ścisła współpraca z działem konstruktorów, technologów, jakościowców
Prowadzenie szkoleń wdrożeniowych dla pracowników

Wymagania:
Posiada wizję techniczną - zna rysunek techniczny i procesy technologiczne
Brała udział we wprowadzaniu produktu do produkcji
Zna j. angielski w stopniu komunikatywnym
Jest mistrzem planowania , jest poukładana i systematyczna
Chce się rozwijać i brać udział w ciekawych projektach
Jeśli na powyższe odpowiedzi odpowiedziałeś/aś TAK to znak, że właśnie Ciebie szukamy!!