PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Firma „MIHAS” - poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Niebylec
Liczba miejsc: 1

Zakres obowiązków:

• Aktywne pozyskiwanie Klientów
• Utrzymywanie doskonałych relacji biznesowych z Klientami
• Poszukiwanie nowych możliwości i kierunków rozwoju na powierzonym rynku
• Monitorowanie lokalnego rynku oraz działań konkurencji

Wymagania:

• Doświadczenie w sprzedaży produktów lub/i usług
• Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych, handlowych i negocjacyjnych
• Samodzielność i inicjatywa w działaniu
• Zaangażowanie oraz silna motywacja do osiągania celów sprzedażowych
• Umiejętność planowania oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy
• Umiejętność obsługi pakietu Office (Excel, Word)
• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

• Motywujący system wynagrodzenia bonusowego z gwarantowaną podstawą
• Niezbędne narzędzia do pracy
• Przyjazna atmosfera pracy w nowoczesnej firmie
• Umowa o pracę

Wymagane dokumenty:
CV
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na e-mail z dopiskiem: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY biuro@case.pl
+ zgoda na przetwarzanie danych . Prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli w CV Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).
Kontakt: biuro@case.pl

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 08-11-2019 19:38

Widoczne do 15-11-2019 19:38

Wszystkie ogłoszenia użytkownika Ogłoszenia