SPECJALISTA DS LOGISTYKI I ZAMÓWIEŃ

Opis stanowiska:
- efektywna organizacja pracy własnej pod presją czasu,
- nadzór nad zapewnieniem prawidłowości składanych zamówień
-odpowiedzialność za dostępność towaru w jednostce
-monitorowanie statusu zamówień towarowych
-nadzór nad prawidłowością przesunięć i zwrotów

Wymagania:
wykształcenie wyższe(mile widziani tegoroczni absolwenci),
wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia,
umiejętność pracy pod presją czasu,
samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
konsekwencja w działaniu,
umiejętność pracy w zespole
gotowość do podjęcia stałej pracy na terenie Krosna.