Konstruktor

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy:

Konstruktora

Opis stanowiska:
• Projektowanie nowych wyrobów - modele 3D i projekty techniczne
• Modyfikacja istniejących produktów oraz ich optymalizacja (technologicznie, jakościowo i kosztowo)
• Tworzenie dokumentacji technicznej oraz wycena form wtryskowych

Warunki pracy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia: Podstawa min 5000 zł brutto
• Pracę od poniedziałku do piątku – 7:00 -15:00 lub 8:00 - 16:00
• Ubezpieczenie grupowe, z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
• Fundusz świadczeń socjalnych
• Dofinansowanie do urlopów - „wczasy pod gruszą”
• Imprezy integracyjne

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znajomość programów CAD 2D i 3D
• Znajomość budowy, działania i konstrukcji form wtryskowych
• Podstawowa znajomość z zakresu materiałoznawstwa

Prosimy o przesłanie swojego Cv na adres: konstruktor.fdxq.qpka@tbapply.pl
Kontakt: 501726511

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 03-12-2019 18:25

Widoczne do 10-12-2019 18:25

Wszystkie ogłoszenia użytkownika Ogłoszenia