Praca Manager ds. Koordynacji i Rozwoju

Firma TransAllen Dźwigi & Podnośniki to firma zajmująca się wynajmem oraz sprzedażą nowych i używanych specjalistycznych maszyn budowlanych - jeśteśmy m.in autoryzowanym i wyłącznym Dealerem w Polsce marki Ruthmann Bluelift.
W związku z dynamicznym rozwojem zatrudnimy osobę na stanowisko Managera ds. Koordynacji i Rozwoju.

Zakres obowiązków:
- ustalenie,koordynacja, nadzorowanie zadań
- weryfikacja realizowanych zleceń
- ustalenie strategii operacyjnej oraz budżetu firmy we współpracy z Zarządem
- optymalizacja współpracy pomiędzy działami firmy
- kontrola pracy podległego zespołu
- kontrola nad właściwym zarządzaniem flotą
- wdrażanie nowych kierunków rozwoju firmy
- nawiązywanie relacji z partnerami biznesowymi, dostawcami

Wymagania:
- wykształcenie wyższe kierunkowe lub techniczne
- 2-6 lat doświadczenia w zarządzaniu operacyjnym w branży logistycznej lub usługowej
- doskonała znajomość Pakietu Office
- umiejętność prowadzenia negocjacji
- dyspozycyjność

Oferujemy:
- umowę o pracę
- wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy (podstawa + premia),
- możliwość poszerzania kompetencji i rozwoju,
- szkolenia branżowe,
- niezbędne narzędzia pracy,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) na adres praca@transallen.pl

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt: 530 530 050
praca@transallen.pl

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 28-01-2020 09:24

Widoczne do 18-02-2020 09:24

Wszystkie ogłoszenia użytkownika Ogłoszenia