Handlowiec – branża automotive

Obecnie poszukujemy:
Specjalisty ds. sprzedaży z branży automotive z językiem angielskim lub niemieckim
Miejsce pracy: Sanok + wyjazdy do klientów na terenie całej Polski

Na wstępie powiem Ci co dla Ciebie przygotowaliśmy:
• Umowę o pracę – poszukujemy kogoś do stałej współpracy
• Godziny pracy do uzgodnienia (możliwość stałych godzin, zadaniowego trybu pracy lub elastycznych godzin pracy)
• Profesjonalne, dwuetapowe szkolenie: początkowo w Polsce, następnie wyjazd do Niemiec
• Wynagrodzenie podstawowe w przedziale od 3000 zł brutto +40% stałej premii do 5000 zł brutto + 40% stałej premii
• Indywidualnie ustalana prowizja - % od zysków lub progi realizacyjne
• Dodatki finansowe za staż pracy
• Bonus absencyjny
• Nagrody jubileuszowe
• Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, laptop oraz samochód z możliwością użytku prywatnego
• Prywatna opieka medyczna – Pakiet Medyczny z PZU
• Świadczenia finansowe z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
• Realne możliwości związane z awansem w strukturach firmowych

Jasny zakres obowiązków:
• Pozyskiwanie oraz budowanie długotrwałych relacji z nowymi klientami firmy poprzez bezpośrednią sprzedaż produktów
• Przygotowanie ofert handlowych dopasowanych do potrzeb klienta oraz wsparcie na poziomie odpowiednich rozwiązań
• Negocjacje handlowe oraz zawieranie umów, a także prowadzenie dokumentacji handlowej

Jeśli:
• Posiadasz doświadczenie sprzedażowe w branży automotive
• Twój język angielski lub niemiecki umożliwia swobodną komunikację
• Posiadasz prawo jazdy kat. B, a także jesteś osobą dyspozycyjną do odbycia szkolenia w Niemczech

To czekamy właśnie na Ciebie!

Prześlij nam swoje CV na adres mailowy: specjalista-ds-sprzedazy.fjhq.qiya@tbapply.pl

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu
Kontakt: k.kaszycki@grhpolska.com

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 11-01-2020 09:17

Widoczne do 18-01-2020 09:17

Wszystkie ogłoszenia użytkownika Ogłoszenia